Lijn 3 Dordrecht, Crabbehof - Oudelandshoek
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 2 dec 2008 om 00:43 (Nieuwe pagina: '''Lijn 3''' rijdt van Crabbehof via Oud-Krispijn, het centrum, centraal station en Het Reeland naar Oudelandshoek. De lijn maakt deel uit van de concessie [[Concessie DAV-gebied|DAV]...)
Lijn 3 rijdt van Crabbehof via Oud-Krispijn, het centrum, centraal station en Het Reeland naar Oudelandshoek. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Op maandag t/m zaterdag overdag wordt elk kwartier gereden, 's avonds en op zondag elk halfuur.
Materieel
Op deze lijn wordt zoveel mogelijk uitsluitend gereden met Citaro's.
Route
In Oudelandshoek wordt als ringlijn gereden. Na halte Palissander rijdt de bus vanaf halte Landbouwschool verder richting Crabbehof.
Domela Nieuwenhuisweg | |
Henri Polakstraat | |
Winkelcentrum Crabbehof | |
Talmaweg-West | |
Van Bosseplantsoen | |
Neuhuysstraat | |
De Genestetstraat | |
Torenschool | |
Hugo de Grootplein | |
Van Baerleplantsoen (alleen ri. Crabbehof) | |
Spuiweg (alleen ri. Oudelandshoek) | |
Kilwijkstraat (alleen ri. Crabbehof) | |
Stadskantoor (alleen ri. Crabbehof) | |
Centrum | |
Centraal station | |
Toulonselaan (alleen ri. Oudelandshoek) | |
Oranjepark (alleen ri. Crabbehof) | |
Oranjelaan | |
Baden Powelllaan | |
Reigerstraat | |
Nieuwe Noordpolderweg | |
Landbouwschool | |
Groenezoom/Hastingsweg | |
Merbau | |
Meranti | |
Balsa | |
Iroko | |
Amazone | |
Palissander |