Lijn 39 Louvain-la-Neuve Gare d'Autobus - Waterloo Place de la Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 39 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 11 maart 2019 |
Voorganger(s) | R3 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 4x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 39 rijdt van Louvain-la-Neuve via Ottignies, Beaumont, Lasne, Ohain, Waterloo en Braine-l'Alleud naar Waterloo.
Route
Halte | ||
Louvain-la-Neuve, Gare d'Autobus | ||
Louvain-la-Neuve, Parc d'Affaires | ||
Ottignies, Gare | ||
Ottignies, Avenue des Combattants | ||
Ottignies, Eglise | ||
Ottignies, Avenue Reine Fabiola | ||
Mousty, Rue Coquerée | ||
Céroux, Quatre Bras | ||
Céroux, Cabine | ||
Céroux, Place Communale | ||
Beaumont, Rue Grand Chemin | ||
Beaumont, Rue des Tiennes | ||
Beaumont, Habitation 54 | ||
Beaumont, Place de Renival | ||
Lasne, Village | ||
Lasne, Champ des Vignes | ||
Ohain, Place Communale | ||
Ohain, Messager | ||
Ohain, Monument | ||
Ransbeck, Place | ||
Ransbeck, Square du Coq | ||
Waterloo, Gros du Général | ||
Waterloo, Drève Richelle | ||
Waterloo, Vert Coucou | ||
Waterloo, Chemin Sainte-Anne | ||
Waterloo, Mont-Saint-Jean (Chaussée de Louvain) | ||
Waterloo, Avenue Sir Walter Scott | ||
Braine-l'Alleud, Avenue Victor Hugo | ||
Braine-l'Alleud, Côte du College | ||
Braine-l'Alleud, Route de Mont-Saint-Jean | ||
Braine-l'Alleud, Vallée Bailly | ||
Braine-l'Alleud, Gare | ||
Braine-l'Alleud, Cimetière | ||
Braine-l'Alleud, Rue Jean Volders | ||
Braine-l'Alleud, La Chapelle | ||
Braine-l'Alleud, Mont-Saint-Pont | ||
Waterloo, Calvaire | ||
Waterloo, Clos des Roses | ||
Waterloo, Boulevard de la Cense | ||
Waterloo, Maison Communale | ||
Waterloo, Athénée | ||
Waterloo, Place de la Gare |
Geschiedenis
Op 11 maart 2019 werd de route van Rapidobus 3 sterk versneld. Laatstgenoemde lijn werd op die datum beperkt tot een traject tussen Louvain-la-Neuve en Braine-l'Alleud en ging voortaan volledig als sneldienst rijden. De vele tussengelegen haltes werden op diezelfde datum overgenomen door de nieuwe lijn 39 tussen Louvain-la-Neuve, Braine-l'Alleud en Waterloo. Deze nieuwe buslijn ging even zo vaak rijden als de Rapidobus, zodat vrijwel geen verslechtering van het aantal reismogelijkheden ontstaat.
Op 1 september 2019 werd de frequentie in de daluren opgevoerd naar vier ritten in beide richtingen.