Lijn 39 Groningen Centraal Station - Surhuisterveen GADO
Versie door Dennenboom (overleg | bijdragen) op 22 dec 2018 om 16:10
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1984 t/m onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4-5x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 39 reed van Groningen via Slaperstil, Aduard, Zuidhorn, Faan, Niekerk, Oldekerk, Sebaldeburen, Grootegast, Doezum, Kornhorn en Opende naar Surhuisterveen. De meest ritten reden alleen het traject Groningen - Grootegast v.v. Het gehele traject werd vier keer per dag gereden, de zaterdagse ritten reden ook de hele route.
Route
Halte | ||
Groningen, Hoofdstation | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Meubelboulevard Hoendiep | ||
Groningen, Protonstraat | ||
Groningen, Travertijnstraat | ||
Slaperstil, Nieuwe Klap | ||
Aduard, Aduarderweg | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Faan, Millinghaweg | ||
Niekerk, Gemeentehuis | ||
Oldekerk, School | ||
Sebaldeburen, N.H. Kerk | ||
Grootegast, Hoflaan | ||
Grootegast, Huishoudschool | ||
Grootegast, Raadhuis | ||
Grootegast, Huishoudschool | ||
Doezum, School | ||
Kornhorn, Hornhuisstraat | ||
Opende, Postkantoor | ||
Surhuisterveen, Torenplein | ||
Surhuisterveen, GADO |