Lijn 38 Hoogeveen Station - Echten Koekangerweg
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Belbuslijn 38 | |
Vervoerder(s) | VMNN i.o.v. CTS |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | LijnBelBus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Voorganger(s) | 38 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (vaste lijndienst) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van Hoogeveen naar Echten.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Industrieweg | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Kemperstraat | ||
Hoogeveen, Marisstraat | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Kochstraat | ||
Hoogeveen, Curiestraat | ||
Hoogeveen, Schuttevaer | ||
Hoogeveen, Nieuwe Brug | ||
Echten, Oshaarseweg | ||
Echten, Koekangerweg |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude lijn 38 gesplitst in de nieuwe lijnen 38 (Hoogeveen - Echten) en 46 (Ruinen - Dwingeloo). Eerstgenoemde lijn bleef als vaste lijnbus rijden, terwijl laatstgenoemde lijn geheel als LijnBelBus ging rijden.