Lijn 38 Blankenberge, Markt - Shopping
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:51 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Stadsbuslijn 38 in België Bekijk de voormalige lijnen 38 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Formule | Centrumbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 38 rijdt van het Centrum via het Ziekenhuis. Station en de Pier naar de Sint-Amanduskerk.
Route
Halte | ||
Blankenberge, Markt | ||
Blankenberge, Park | ||
Blankenberge, Sergeant de Bruynestraat | ||
Blankenberge, Diksmuidestraat | ||
Blankenberge, Tervatestraat | ||
Blankenberge, Fabiolaziekenhuis | ||
Blankenberge, Kerkhof | ||
Blankenberge, Vlaamsestraat | ||
Blankenberge, Station | ||
Blankenberge, Koningin Leopold III-Plein | ||
Blankenberge, Centrum | ||
Blankenberge, Pier | ||
Blankenberge, Pauwelslaan | ||
Blankenberge, Strandjutter | ||
Blankenberge, Jordaenslaan | ||
Blankenberge, Memlingstraat | ||
Blankenberge, Lissewegestraat | ||
Blankenberge, Sint-Amanduskerk |