Lijn 374 Leuven Gasthuisberg - Tielt Stelplaats
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:49 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Spitsbuslijn 374 in België Bekijk de voormalige lijnen 374 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 374 rijdt van Leuven via Kessel-Lo, Linden, Pellenberg, Lubbeek, Sint-Joris-Winge, Houwaard en Rillaar naar Tielt.
Route
Halte | ||
Leuven, Gasthuisberg | ||
Leuven, Herestraat | ||
Leuven, Groefstraat | ||
Leuven, Sint-Jacobsplein | ||
Leuven, Sint-Rafaëlkliniek | ||
Leuven, Sint-Pieterskliniek | ||
Leuven, D. Boutslaan | ||
Leuven, Fochplein | ||
Leuven, J. Stasstraat | ||
Leuven, Station | ||
Leuven, Stelplaats | ||
Kessel-Lo, Martelarenlaan | ||
Kessel-Lo, Heilig Hartkerk | ||
Kessel-Lo, Valvekensstraat | ||
Kessel-Lo, Heidebergstraat | ||
Kessel-Lo, Klooster | ||
Linden, J. Davidtsstraat | ||
Linden, Raychem | ||
Linden, Wolvendreef | ||
Linden, Galgenstraat | ||
Pellenberg, Lindestraat | ||
Lubbeek, Houwaartseweg | ||
Lubbeek, Ledigheid | ||
Lubbeek, Melkerij | ||
Lubbeek, Kraaiwinkelstraat | ||
Lubbeek, Weg naar Lubbeek | ||
Lubbeek, Vosken | ||
Lubbeek, Schubbeek | ||
Lubbeek, Schubbeekstraat | ||
Sint-Pieters-Rode, Dries | ||
Sint-Pieters-Rode, Broekem | ||
Houwaart, Roeselberg | ||
Houwaart, Kriebekestraat | ||
Houwaart, Gemeentehuis | ||
Houwaart, Kerk | ||
Houwaart, Haldertstraat | ||
Houwaart, Houwaartseberg | ||
Houwaart, Neringe 92 | ||
Houwaart, Neringe 110 | ||
Houwaart, Kaaskorf | ||
Rillaar, Boekhoutse Molen | ||
Tielt, Boekhout | ||
Tielt, Haksbergenstraat | ||
Tielt, Berg | ||
Tielt, Gemeentehuis | ||
Tielt, Keulenstraat | ||
Tielt, Blerebergstraat | ||
Tielt, Stelplaats |