Lijn 335 rijdt van Aarschot via Gelrode, Wezemaal, Rotselaar en Wilsele naar Leuven.
In de ochtendspits rijdt één rit uit Leuven via de Bekaf naar het Station, in de middagspits begint één rit bij de Demervallei en rijdt via het Station naar Leuven. Op zaterdag overdag wordt 1x/2 uur het hele traject gereden en (meestal) 1x/uur van Leuven tot Wilsele. De nachtritten op vrijdag- en zaterdagnacht rijden alleen tussen Leuven Station en Aarschot.