Lijn 32 Hardenberg Station NS - Hoogeveen Station NS
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | DVM |
Regio's | Zuidwest-Drenthe, Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 17 oktober 1976 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/1-2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 32 was een buslijn die reed van Hardenberg via Heemse, Lutten, Slagharen, Kerkenveld, Zuideropgaande en Hollandscheveld naar Hoogeveen. De avondrit reed niet op zondag.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Hardenberg, Station NS | ||
Heemse, Oostloorn | ||
Heemserveen, Heemserveen | ||
Lutten, Baanbreker | ||
Lutten, Viersprong Zwartedijk | ||
Slagharen, Shetland Ponypark | ||
Slagharen, Brug | ||
Kerkenveld, Hamster | ||
Zuideropgaande, Schooldijkje | ||
Zuideropgaande, Jan Wintersdijkje | ||
Hollandscheveld, Hoekje | ||
Hoogeveen, Station NS |