Lijn 31 Liège République Française - Trooz Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 31 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Let op: verstoring Wegens de kapotte brug bij Prayon als gevolg van grote overstromingen in juli 2021 is deze lijn ingekort tot Prayon. Dit zal duren van 1 september 2021 tot nader bericht, waarna deze lijn weer volgens de normale route zal rijden. Daarnaast rijdt ongeveer 1x/uur van maandag t/m zaterdag overdag en 1x/1,5 uur op zondag overdag ter vervanging van het niet-bediende traject een extra bus tussen Beaufays, Péry, Trooz, Fraipont en Nessonvaux. Deze ritten reden in eerste instantie als lijn 31\. In Beaufays bestaat dan aansluiting met lijn 28, lijn 64 en/of lijn 65. Enkele ritten rijden door van/naar Chênée en bieden aansluiting met een rit tussen Liège en Prayon van lijn 31 zelf. Meer informatie over deze verstoring is te vinden bij de vervoerder.
|
Lijn 31 rijdt van Liège via Angleur, Chênée, Chaudfontaine naar Prayon, Trooz, Le Thier en Péry of Fraipont en Nessonvaux en van Chênée en Beaufays via Péry, Trooz en Fraipont naar Nessonvaux.
Dienstregeling
- Tussen Liège en Trooz wordt een regelmatige dienstregeling gereden. De meeste ritten rijden alleen tussen Liège en Trooz.
- Naar Péry en Nessonvaux wordt per tak ongeveer 1x/uur gereden in de spitsuren en 1x/2 uur in de daluren, 's avonds en in het weekend. Tussen Trooz en Péry rijdt ook lijn 33. Op zondag vormen beide lijnen samen een regelmatige dienstregeling; op andere dagen is de gezamenlijke dienstregeling onregelmatig. Op onregelmatige wijze rijden sommige ritten niet via Le Thier.
Route
Halte | ||
Liège, République Française | ||
Liège, Place Cockerill | ||
Liège, Place du 20 Août | ||
Liège, Rue des Croisiers | ||
Liège, Pont de Longdoz | ||
Liège, Rue Léon Frédéricq | ||
Liège, Quai Marcellis | ||
Liège, Palais des Congrès | ||
Liège, Place du Parc | ||
Liège, Rue Dothée | ||
Liège, Hôtel de Police | ||
Liège, Rue des Croix de Guerre | ||
Liège, Rue Eugène Simonis | ||
Liège, Rue Joseph Delbœuf | ||
Liège, Rue des Houblonnières | ||
Liège, Brabançons | ||
Liège, Église Saint-Vincent | ||
Liège, Place des Nations Unies | ||
Liège, Rue des Gravillons | ||
Liège, Rue Stappers | ||
Liège, Rue Désamoré | ||
Liège, Pont de Belle-Île | ||
Angleur, Pont des Grosses Battes | ||
Angleur, Quai des Ardennes | ||
Chênée, Arrêt Jobette | ||
Chênée, Rue du Boisselier | ||
Chênée, Pont | ||
Chênée, Gare | ||
Chênée, Rue d'Embourg | ||
Chênée, Bailly-Mathot | ||
Chênée, Rue Lejeune | ||
Chênée, Arrêt Georges | ||
Vaux-sous-Chèvremont, Mon Rêve | ||
Vaux-sous-Chèvremont, Rue E. Vandervelde | ||
Vaux-sous-Chèvremont, Henne | ||
Vaux-sous-Chèvremont, Rue Hauster | ||
Beaufays, Grosses Pierres | ||
Beaufays, Rue Fagnery | ||
Beaufays, Route de Ninane (Voie de l'Air Pur) | ||
Beaufays, Route de l'Abbaye | ||
Beaufays, Air Pur (Rue de Louveigné) | ||
Chaudfontaine, Fond des Cris | ||
Chaudfontaine, Square de la Fontaine | ||
Chaudfontaine, Casino | ||
Chaudfontaine, Capsulerie | ||
Chaudfontaine, Piscine | ||
Chaudfontaine, La Rochette | ||
Chaudfontaine, Route de Bouny | ||
Prayon, La Brouck | ||
Prayon, Château | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Grand'Rue) | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, École | ||
Trooz, Gare S.N.C.B. | ||
Trooz, Avenue Fica | ||
Trooz, Esseler | ||
Trooz, Sentier Lonhenne | ||
Trooz, Sainry (Rue Sainry) | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Cité des Thiers | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Sainry (Rue au Thier) | ||
Trooz, Café de l'Oasis | ||
Trooz, Rue de l'Espérance | ||
Trooz, Péry | ||
Trooz, Péry (École Communale) | ||
Trooz, Fenderie | ||
Trooz, Ry de Mosbeux | ||
Trooz, Chapelle | ||
Trooz, Carrière de Forêt | ||
Trooz, Ry de Targnon | ||
Fraipont, Basse Fraipont | ||
Fraipont, Pont de la Vesdre | ||
Nessonvaux, Passerelle | ||
Nessonvaux, Coucoumont | ||
Nessonvaux, Rue Général de Gaulle (Rue Franklin Roosevelt) | ||
Nessonvaux, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment medio 2008 werden de korte ritten tot Chênée doorgetrokken naar Trooz en tegelijkertijd werd vanaf Trooz een nieuwe zijtak geïntroduceerd naar Nessonvaux, waar vooralsnog alleen tijdens de spitsuren enkele ritten naar toe gingen rijden.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 31
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Liège-Verviers
- Lijn in België
- Verstoring
- Plaats Liège
- Liège République Française
- Station Liège-Vennes
- Plaats Chênée
- Station Chênée
- Plaats Chaudfontaine
- Station Chaudfontaine
- Plaats Trooz
- Station Trooz
- Plaats Nessonvaux
- Station Nessonvaux