Lijn 2 Münster, Clemenshospital - Handorf Kaserne
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 apr 2021 om 19:12 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Lijn 2 Münster, Alte Sternwarte - Danziger Freiheit +Lijn 2 Münster, Alte Sternwarte - Mauritz-Mitte))
Voormalige buslijn 2 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 2, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zaterdagavond | 0-3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 0-2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 2 reed van Münster Clemenshospital via Inselbogen, Geistviertel, Stadtmitte, Hauptbahnhof, Mauritz Mitte en Handorf naar Lauheide.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag overdag werd 1x/uur gereden tussen Handorf Kaserne en Lauheide. In de avonduren en in de ochtendspits werd dit traject niet bediend.
- Op zondagavond werd ook niet gereden tussen Danziger Freiheit en Handorf Kaserne.
- Op zondag werd na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Clemenshospital | ||
Münster, Sankt-Gottfried-Kirche | ||
Münster, Düesbergpark | ||
Münster, Siebenbürgenweg | ||
Münster, Oberschlesier Straße | ||
Münster, Inselbogen/Sparkassenzentraße | ||
Münster, Grüner Grund | ||
Münster, Heilig-Geist-Kirche | ||
Münster, Metzer Straße | ||
Münster, Alter Schützenhof | ||
Münster, Hochstraße | ||
Münster, Geiststraße | ||
Münster, Schützenstraße | ||
Münster, Aegidiimarkt/LWL-Museum | ||
Münster, Picasso-Museum | ||
Münster, Königsstraße | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Domplatz | ||
Münster, Klemensstraße | ||
Münster, Raphaelsklinik | ||
Münster, Engelenschanze | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Zumsandestraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Dechaneistraße | ||
Münster, Albertstraße | ||
Münster, Danziger Freiheit | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Handorf Gartenzentrum | ||
Münster, Hobbeltstraße | ||
Münster, Kötterstraße | ||
Münster, Handorf Mitte | ||
Münster, Kirschgarten | ||
Münster, Drostestraße | ||
Münster, Middelfeld | ||
Münster, Drei Eichen | ||
Münster, Dorbaum | ||
Münster, In der Stroth | ||
Münster, Haus Münsterland | ||
Münster, Handorf Kaserne | ||
Münster, Handorf Kaserne West | ||
Münster, Verth | ||
Münster, Lauheide | ||
Münster, Waldfriedhof Lauheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 2 ging niet langer naar het Clemenshospital rijden, maar naar Alte Sternwarte. Het traject naar het Clemenshospital werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 4, evenals het traject naar Waldfriedhof Lauheide. Het traject tussen Mauritz en het Hauptbahnhof bleef wel onder het lijnnummer 2, echter werd alleen in de spitsuren doorgereden naar Handorf.