Lijn 24 Goes Westwal - Ellewoutsdijk Grindweg
Voormalige buslijn 24 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 24 reed van Goes een lusroute in twee richtingen via 's-Gravenpolder, Kwadendamme, Driewegen, Ellewoutsdijk, Oudelande, Baarland, Hoedekenskerke en 's-Gravenpolder.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag overdag werd de lusroute 1x per 2 uur per richting gereden.
- In de spitsuren reden enkele extra ritten, die de route in omgekeerde richting reden.
- In de avonduren en op zondag werd deze maar in één richting (tegen de klok in) gereden, op één rit in de andere richting na op zaterdagavond en zondag overdag.
Route
Halte | ||
Goes, Westwal | ||
Goes, Station | ||
's-Gravenpolder, 's-Gravenpolder | ||
Kwadendamme, Kwadendamme | ||
Ovezande, Ovezande | ||
Driewegen, Driewegen | ||
Ellewoutsdijk, Grindweg | ||
Oudelande, Oudelande | ||
Baarland, Baarland | ||
Hoedekenskerke, Hoedekenskerke | ||
's-Gravenpolder, 's-Gravenpolder | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal |