Lijn 243 Delfzijl Busstation NS - Woldendorp Gemeentehuis
Voormalige belbuslijn 243 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1995 t/m ... |
Voorganger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Lijn 243 reed van Delfzijl via Farmsum, Weiwerd, Heveskes, Termunten en Baamsum naar Woldendorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Delfzijl, Station | ||
Farmsum, Kerk | ||
Heveskes, Aluminium | ||
Borgsweer, Schoolpad | ||
Termunterzijl, Sluis | ||
Termunten, A. Olderweg | ||
Baamsum, Perceel 15 | ||
Woldendorp, Gemeentehuis |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1995/1996 kreeg lijn 43 tussen Delfzijl en Woldendorp gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 243 en ging de minder rendabele ritten vervangen. Vanaf die datum gingen alle ritten in de avonduren en het weekeinde als lijntaxi rijden.