Lijn 23 Familleureux SNCB - Manage SNCB
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/uur (tot 20:45) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Familleureux via Besonrieux, Bois d'Haine, La Croyère, La Louvière en Fayt-lez-Manage naar Manage.
Dienstregeling
- Op weekdagen buiten de vakanties begint ongeveer 1x/2 uur de rit in Manage.
- Op werkdagen tijdens de vakanties en in het weekeinde beginnen de ritten in Bois d'Haine.
- Lijn 23 rijdt in één richting. De tegen richting wordt verzorgt door lijn 33.
Route
Halte | ||
Manage, SNCB | ||
Manage, Rue Sainte-Catherine | ||
Manage, Rue St-Laurent | ||
Manage, B.N. | ||
Bois d'Haine, Brique d'Or | ||
Familleureux, Poste | ||
↓ | Familleureux, SNCB | |
70px | Familleureux, Place de l'Eglise | |
Familleureux, Maison Communale | ||
70px | Familleureux, Fiévet | |
Besonrieux, Ecoles | ||
Besonrieux, Rue de Mignault | ||
Besonrieux, Cité | ||
Besonrieux, Rue de Mignault | ||
70px | Besonrieux, Chapelle au Puits | |
Besonrieux, Marais Bataille | ||
Bois d'Haine, Noir Cerisier | ||
Bois d'Haine, Ville Basse | ||
Bois d'Haine, Place de l'Eglise | ||
Bois d'Haine, Rue de l'Agriculture | ||
Bois d'Haine, Nouvelle Place | ||
La Croyère, Pont du Thiriau | ||
La Croyère, Ancienne Gare | ||
La Croyère, Franco-Belge | ||
La Croyère, Rue Parmentier | ||
La Louvière, Rue Piérard | ||
La Louvière, Gratinne | ||
La Louvière, Hocquet | ||
La Louvière, Place Maugrétout | ||
La Louvière, Kéramis | ||
La Louvière, Place Mansart | ||
La Louvière, Rue du Parc | ||
La Louvière, Gendarmerie | ||
La Louvière, Bas de Baume | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
Jolimont, Hôpital | ||
Jolimont, Coopérative | ||
Jolimont, Bifurcation | ||
Fayt-lez-Manage, Tordoir | ||
Fayt-lez-Manage, Chemin de Fontaine | ||
Fayt-lez-Manage, Place Communale | ||
70px | Manage, Rue de Binche | |
Manage, Pont de l'Autoroute | ||
Manage, Cité Scailmont | ||
Manage, Pont de l'Autoroute | ||
70px | Manage, Brasserie Bougard | |
Manage, Place | ||
Manage, SNCB |
Route schoolbus
Rijdt buiten de schoolvakanties één rit in de middag; op woensdag rond 12:00, op overige dagen in de middagspits.
Halte | ||
La Louvière, Dépôt TEC | ||
La Louvière, O.N.E.M. | ||
La Louvière, Carrefour du Gazomètre | ||
La Louvière, Place Mansart | ||
La Louvière, Rue du Parc | ||
La Louvière, Gendarmerie | ||
La Louvière, Bas de Baume | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
Jolimont, Hôpital | ||
Jolimont, Coopérative | ||
Jolimont, Bifurcation | ||
Fayt-lez-Manage, Tordoir | ||
Fayt-lez-Manage, Chemin de Fontaine | ||
Fayt-lez-Manage, Place Communale | ||
Manage, Brasserie Bougard | ||
Manage, Place | ||
↓ | Manage, SNCB | |
Manage, Place | ||
Manage, Faubourg | ||
Manage, Gendarmerie | ||
Manage, A.T.I. | ||
Seneffe, B.M.C. | ||
Seneffe, Pont de Binche | ||
Seneffe, Sabotier | ||
Seneffe, Staumont | ||
Seneffe, Soudroumont | ||
Seneffe, Foresterie | ||
Seneffe, Chapelle | ||
Seneffe, Ancienne Gare | ||
Seneffe, Centre |
Geschiedenis
Vanaf 15 april 2013 vervielen alle ritten op zondag, maar op een later moment zijn deze weer toegevoegd.