Lijn 22 Almelo, Station - De Riet (1981-1982)
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | TET |
Regio | Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Almelo |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1981/1982 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (alleen in de middag) |
Lijn 22 reed van station Almelo via het Centrum, Ziekenhuis en Boomshoek naar De Riet.
Dienstregeling
- Het Prinses Irene Ziekenhuis werd alleen van aanvang dienst tot circa 20:30 bediend.
Route
Halte | ||
Almelo, Station (gekoppeld aan lijn 21) | ||
Almelo, De Werf | ||
Almelo, Postkantoor | ||
Almelo, Sint Elizabeth-Ziekenhuis | ||
Almelo, Prinses Irene Ziekenhuis | ||
Almelo, Bornsestraat | ||
Almelo, Van Dronkelaarplein | ||
Almelo, Violierstraat | ||
Almelo, Deldensestraat | ||
Almelo, Hulststraat | ||
Almelo, Jasmijnstraat | ||
Almelo, Station De Riet (gekoppeld aan lijn 23) |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.