Lijn 21 Arnhem Station - Pannerden Dorpsplein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jan 2016 om 16:51
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | GTW |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 21 reed van Arnhem via Westervoort, Duiven, 't Loo, Groessen, Zevenaar, Babberich, Herwen en Aerdt naar Pannerden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Station | ||
Arnhem, Veste | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Dam | ||
Arnhem, Johan de Wittlaan | ||
Arnhem, St. Pauluskerk | ||
Arnhem, Nagel | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Dorp | ||
Westervoort, Huize Johanna | ||
Westervoort, Driegaarden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Snelder | ||
Duiven, Kennedylaan/Bejaardencentrum | ||
Duiven, Station | ||
't Loo, Jansen/Afweg Looveer | ||
't Loo, Het Hoogeveld | ||
't Loo, Boekhorst | ||
't Loo, Hugen | ||
't Loo, Walraven | ||
't Loo, Vossendal | ||
Groessen, Hoenholt | ||
Groessen, Wolters | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, Helhoek | ||
Duiven, Dorp | ||
Duiven, De Plak | ||
Zevenaar, Ooi | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, Station | ||
Zevenaar, Ziekenhuis | ||
Zevenaar, Oude Tol | ||
Babberich, Schutterstent | ||
Babberich, Veerweg | ||
Babberich, Gemeentewoningen | ||
Herwen, Mariahoeve | ||
Herwen, Molenstraat | ||
Herwen, Keurbeek | ||
Herwen, Maalderij | ||
Aerdt, Aerdtsedijk | ||
Aerdt, Schoolstraat | ||
Aerdt, Groenestraat | ||
Aerdt, Beuningsestraat | ||
Aerdt, Veldweg | ||
Pannerden, Kanaalstraat | ||
Pannerden, Prins Willem Alexanderstraat | ||
Pannerden, Dorpsplein |