Lijn 212 Brussel Noord - Aalst Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:24 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Spitsbuslijn 212 in België Bekijk de voormalige lijnen 212 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
2e concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 212 is een sneldienst en rijdt van Brussel via Asse naar Aalst.
Route
Halte | ||
Brussel, Noord | ||
Brussel, Rogier | ||
Brussel, Alber-II-laan | ||
Brussel, IJzer (Yser) | ||
Sint-Jans-Molenbeek, Sainctelette | ||
Koekelberg, Simonis | ||
Ganshoren, Heilig Hart College (Collège Sacré-Coeur) | ||
Sint-Agatha-Berchem, Shopping | ||
Asse, Station | ||
Asse, Gemeenteplein | ||
Asse, Wijndruif | ||
Terheijden, Kerk | ||
Terheiden, Lindestraat | ||
Essene, Bareel | ||
Essene, Koudenberg | ||
Hekelgem, Bleregem | ||
Hekelgem, Den Beer | ||
Hekelgem, Zandtapijt | ||
Hekelgem, Molenberg | ||
Erembodegem, Kapellestraat | ||
Erembodegem, Central | ||
Erembodegem, Jagershoek | ||
Aalst, Albrechtlaan | ||
Aalst, Zeeberg | ||
Aalst, De Wolfkaai | ||
Aalst, Sint-Annabrug | ||
Aalst, Graanmarkt | ||
Aalst, Station |