Lijn 1 Utrecht, Ziekenhuis Overvecht - Station Lunetten
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessie | Stadsvervoer Utrecht |
Regio | Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Utrecht |
Materieel | Van Hool (new)AG300 |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 5x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 5x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 1 reed van Utrecht Overvecht via het Centrum, station Utrecht Centraal en de Rivierenwijk naar Lunetten.
Route
Halte | ||
Utrecht, Ziekenhuis Overvecht | ||
Utrecht, Kaap Hoorndreef | ||
Utrecht, Zamenhofdreef | ||
Utrecht, Theemsdreef | ||
Utrecht, Landskroondreef | ||
Utrecht, Neckardreef | ||
Utrecht, Tamarinde | ||
Utrecht, Oderdreef | ||
Utrecht, Atlasdreef | ||
Utrecht, Donaudreef | ||
Utrecht, Berezinadreef | ||
Utrecht, Station Overvecht | ||
Utrecht, Meester Tripkade | ||
Utrecht, Kardinaal de Jongweg | ||
Utrecht, Willem Dreeslaan | ||
Utrecht, Draaiweg | ||
Utrecht, David van Mollemstraat | ||
Utrecht, Oudenoord | ||
Utrecht, Sint Jacobsstraat | ||
Utrecht, Rozenstraat | ||
Utrecht, CS/Busstation Noord | ||
↑ | Utrecht, Westplein | |
Utrecht, Jaarbeursplein | ||
Utrecht, Van Zijstweg | ||
Utrecht, Van der Goesstraat | ||
Utrecht, Brederoplein | ||
Utrecht, Balijelaan | ||
Utrecht, Waalstraat | ||
Utrecht, Maasplein | ||
Utrecht, Socrateslaan | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Linschotensingel | ||
Utrecht, Lunettenbaan | ||
Utrecht, Stelviobaan | ||
Utrecht, Brennerbaan | ||
Utrecht, Texel | ||
Utrecht, Station Lunetten |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2003 werd van maandag t/m zaterdag overdag 6x per uur gereden. In de vroege ochtend werd slechts elke 20 minuten gereden en in de avonduren en op zondag werd 4x per uur gereden.