Lijn 1 Apeldoorn, De Maten - Kerschoten
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 1 reed van De Maten via station Apeldoorn, het Centrum en De Parken naar Kerschoten.
Dienstregeling
- In de avonduren en op zondag werd naar Kerschoten met een kleiner busje gereden en moesten doorgaande reizigers overstappen bij het Station.
- De halte Orpheus werd alleen in de avonduren en op zondag bediend.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Burgersveld | ||
Apeldoorn, Schepenenveld | ||
Apeldoorn, Griffiersveld | ||
Apeldoorn, Raadsherenveld | ||
Apeldoorn, Boswachtersveld | ||
Apeldoorn, Soldeniersveld | ||
Apeldoorn, Rentmeestersveld | ||
Apeldoorn, Eglantierlaan | ||
Apeldoorn, De Heemgaard | ||
Apeldoorn, Ferguutgaarde | ||
Apeldoorn, Kooikersdreef | ||
Apeldoorn, Imkersdreef/Edison | ||
Apeldoorn, Laan van Maten | ||
Apeldoorn, Glazeniershorst | ||
Apeldoorn, Wagenmakershoek | ||
Apeldoorn, Welgelegenbrug | ||
Apeldoorn, Busstation/NS | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Wilhelminapark | ||
Apeldoorn, Emmaplein | ||
Apeldoorn, Orpheus | ||
Apeldoorn, Grote Kerk | ||
Apeldoorn, Bloemwijklaan | ||
Apeldoorn, Kweekweg | ||
Apeldoorn, Langeweg | ||
Apeldoorn, Marechausseekazerne | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Lippe Biesterfeldstraat | ||
Apeldoorn, Jagershuizen | ||
Apeldoorn, J. Fruytierschool | ||
Apeldoorn, Curiestraat | ||
Apeldoorn, Stephensonstraat | ||
Apeldoorn, Mercatorplein | ||
Apeldoorn, Laan van Kerschoten |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.