Lijn 19 Eindhoven Station NS - Veldhoven MMC
Voormalige buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m 13 december 2008 |
Voorganger(s) | 3 |
Opvolger(s) | 19 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur (2x/uur in vakanties) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur (2x/uur in vakanties) |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 19 reed van station Eindhoven via de Gestelsestraat, De Bennekel, Hanevoet en Ooievaarsnest naar het Maxima Medisch Centrum te Veldhoven. Vier van de eerste zes ritten doordeweeks, de eerste rit en twee ritten begin van de middag op zaterdag en de eerste twee ritten op zondag richting Station NS begonnen bij halte Zijpendaal.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, 18 Septemberplein | ||
Eindhoven, Heuvelgalerie | ||
Eindhoven, Kerkstraat | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Grote Berg | ||
Eindhoven, Heilig Hartkerk | ||
Eindhoven, Rivierstraat | ||
Eindhoven, Camphuysenstraat | ||
Eindhoven, Bayeuxlaan | ||
Eindhoven, Sibeliuslaan | ||
Eindhoven, Nicolaistraat | ||
Eindhoven, Reinkenstraat | ||
Eindhoven, Verdistraat | ||
Eindhoven, Palestrinastraat | ||
Eindhoven, Gagelbosch | ||
Eindhoven, Roffart | ||
Eindhoven, Lichtenberg | ||
Eindhoven, Oldengaarde | ||
Eindhoven, Zijpendaal | ||
Eindhoven, Ulenpas | ||
Veldhoven, Ontginningsweg | ||
Veldhoven, MMC Sint Josephziekenhuis |