Lijn 194 Leerdam Lingepolikliniek - Gorinchem Beatrixziekenhuis
Voormalige buurtbuslijn 194 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | De Linge |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. drgl. 1996/1997 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 194 reed van Leerdam via Oosterwijk, Kedichem, Rietveld en Arkel naar Hoog Blokland.
Dienstregeling
- De lijnvoering was soms ingewikkeld en bestonden enkele routevarianten.
Route
Halte | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Bej. Centrum Huis ter Leede | ||
Leerdam, Berenschot | ||
Leerdam, Europaplein | ||
Leerdam, Populierenstraat | ||
Achterdijk, School | ||
Oosterwijk, Kerk | ||
Kedichem, Nieuweweg | ||
Arkel, Drie Heulen | ||
Arkel, Station | ||
Kedichem, De Stoof | ||
Rietveld, Spijkse Veer | ||
Arkel, Dam | ||
Arkel, Peperhof | ||
Arkel, Station | ||
Hoog Blokland, Vlietstraat | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.