Lijn 194 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
Voormalige buslijn 194 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City T, Mercedes Citaro |
Periode | t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 194 reed van Hoofddorp Station via de wijken Pax en Floriande naar Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis. Daarnaast reed deze lijn in de ochtendspits twee keer per uur tussen Hoofddorp Station en Schiphol Rijk. In de avondspits startte deze lijn twee keer per uur te Schiphol Rijk.
Route
Halte | ||
Schiphol-Rijk, Koolhovenlaan | ||
Schiphol-Rijk, Douglassingel | ||
Schiphol-Rijk, Bellsingel | ||
Schiphol-Rijk, Tupolevlaan | ||
Schiphol-Rijk, Tupolevlaan / Boeingavenue | ||
Schiphol-Rijk, Boeingavenue | ||
Schiphol-Rijk, Beechavenue | ||
Rozenburg, Aalsmeerderweg | ||
Rozenburg, Kruisweg 365 | ||
Rozenburg, Kruisweg | ||
De Hoek, De Hoek | ||
De Hoek, Rijnlanderweg | ||
Hoofddorp, Siriusdreef | ||
Hoofddorp, Wegalaan | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Burg. Van Stamplein | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
Hoofddorp, WKC Pax | ||
Hoofddorp, Kelloggstraat | ||
Hoofddorp, Asserweg | ||
Hoofddorp, Zwembad | ||
Hoofddorp, IJweg / Altenburg | ||
Hoofddorp, Henri Didonweg | ||
Hoofddorp, F. Blankers-Koenlaan | ||
Hoofddorp, Pagode | ||
Hoofddorp, Duinbeek | ||
Hoofddorp, Oosterschelde | ||
Hoofddorp, Schelphoek | ||
Hoofddorp, Haringvliet | ||
Hoofddorp, Texel | ||
Hoofddorp, Terschelling | ||
Hoofddorp, Schiermonnikoog | ||
Hoofddorp, Rottumeroog | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis |