Lijn 18 Köln Thielenbruch - Bonn Hauptbahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn 18 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB, SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Flexity Swift |
Frequenties
| |
Spits | 3-12x/uur |
Dal | 3-12x/uur |
Avond | 1-8x/uur |
Nacht | 0-4x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 2-8x/uur |
Zondag | 2-8x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van Köln Dellbrück via Köln Mülheim, Köln Hauptbahnhof, Köln Altstadt Süd, Köln Sülz, Hürth, Brühl, Bornheim, Alfter en Bonn Dransdorf naar Bonn Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 12x/uur gereden tussen Buchheim Herler Straße en het Klettenbergpark. Op de trajecten tussen Thielenbruch en Buchheim Herler Straße en tussen het Klettenbergpark en Schwadorf wordt 6x/uur gereden. Tussen Schwadorf en Bonn wordt 3x/uur gereden.
- Op zaterdag wordt 8x/uur gereden tussen Buchheim Herler Straße en het Klettenbergpark. Op de trajecten tussen Thielenbruch en Buchheim Herler Straße en tussen het Klettenbergpark en Schwadorf wordt 4x/uur gereden. Tussen Schwadorf en Bonn wordt 2x/uur gereden.
- Op zondag wordt 8x/uur gereden tussen Buchheim Herler Straße en het Klettenbergpark. Op het traject tussen Thielenbruch en Buchheim Herler Straße wordt 4x/uur gereden. Tussen het Klettenbergpark en Bonn wordt 2x/uur gereden.
- In de avonduren wordt 8x/uur gereden tussen Buchheim Herler Straße en het Klettenbergpark. Op de trajecten tussen Thielenbruch en Buchheim Herler Straße en tussen het Klettenbergpark en Hürth Hermülheim wordt 4x/uur gereden. Vervolgens wordt er 1x/uur gereden naar Schwadorf en 1x/uur naar Bonn. Na 21:00 uur wordt de frequentie langzaam afgebouwd.
- In de nacht wordt 2x/uur gereden vanaf Thielenbruch, waarbij 1x/uur wordt gereden naar Schwadorf en 1x/uur naar het Klettenbergpark. Daarnaast wordt 2x/uur gereden vanaf de Buchheim Herler Straße, waarbij vanaf het Reichenspergerplatz wordt doorgereden als lijn 16 naar de Ubierring.
Route
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling uitgebreid. Van maandag tot en met zaterdag werden de ritten die tot Bürl Mitte reden verlengd naar Schwadorf. Op zondag werd de frequentie tussen Schwadorf en Bonn verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 18
- Buitenlandse metrolijnen
- Buitenlandse nachtmetro
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Köln
- Köln Dellbrück Hauptstraße
- Köln Holweide Vischeringstraße
- Köln Buchheim Herler Straße
- Station Köln-Mülheim
- Köln Mülheim Wiener Platz
- Köln Zoo/Flora
- Köln Reichenspergerplatz
- Köln Ebertplatz
- Station Köln Hbf
- Köln Appellhofplatz
- Köln Neumarkt
- Köln Poststraße
- Köln Barbarossaplatz
- Köln Eifelwall
- Köln Weißhausstraße
- Köln Sülzburgstraße
- Köln Sülzgürtel
- Plaats Hürth
- Hürth Efferen
- Hürth Hermülheim
- Hürth Fischenich
- Plaats Brühl
- Brühl Nord
- Brühl Mitte
- Brühl Süd
- Brühl Badorf
- Plaats Walberberg
- Walberberg Stadtbahn
- Plaats Merten
- Merten Stadtbahn
- Plaats Waldorf
- Waldorf Stadtbahn
- Plaats Dersdorf
- Dersdorf Stadtbahn
- Plaats Alfter
- Alfter Alanus Hochschule
- Plaats Bonn
- Bonn Dransdorf
- Station Bonn Hbf