Lijn 18 Bastogne Gare du Sud - Montleban Eglise
Streekbuslijn 8 in België Bekijk de voormalige lijnen 8 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag: 2x/dag) |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 18 rijdt van Bastogne via Foy, Noville, Rachamps, Wicourt, Tavigny, Houffalize, Taverneux, Sommerain, Cherain, Brisy en Bâclain naar Montleban.
In de ochtendspits wordt één rit naar Bastogne gereden. Rond 12.00 wordt op woensdag een lange rit terug gereden, terwijl deze op overige dagen tot Houffalize rijdt. In de middagspits rijdt op woensdag een korte rit tot Houffalize en op overige dagen een lange rit. Tijdens vakantieperioden rijdt slechts één rit per richting.
Route
Halte | ||
Bastogne, Gare dus Sud | ||
Bastogne, Hôtel de Ville | ||
Bastogne, Pepinière | ||
Bastogne, Clinique | ||
Luzery, Carrefour | ||
Luzery, Garage Zune | ||
Foy, Carrefour | ||
Foy, Cimetière | ||
Recogne, Eglise | ||
Cobru, Route de Recogne no. 92 | ||
Cobru, Route de Recogne no. 71 | ||
Cobru, Centre no. 40 | ||
Noville, Chemin de Cobru no. 78 | ||
Vaux, Carrefour | ||
Noville, Chemin de Rachamps | ||
Rachamps, Route de Noville no. 43 | ||
Rachamps, Carrefour | ||
Rachamps, Route de Wicourt | ||
Wicourt, Chapelle | ||
Wicourt, Fond de Wicourt no. 137b | ||
Wicourt, Fond de Wicourt | ||
Wicourt, Chemin de Neufmoulin | ||
Houffalize, Chemin de Wicourt | ||
Houffalize, Chemin de Tavigny | ||
Houffalize, Rue de Bastogne no. 42 | ||
Houffalize, Place Albert 1er | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Dépôt TEC | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Spar | ||
Houffalize, Barrière N30 | ||
Houffalize, Cimetière | ||
Taverneux, Route d'Houffalize | ||
Taverneux, Eglise | ||
Taverneux, Ecole | ||
Sommerain, Pont | ||
Sommerain, Muisson Cara no. 19 | ||
Sommerain, Centre no. 37 | ||
Sommerain, Route de Gouvy no. 56 | ||
Cherain, Chemin de Montleban | ||
Sommerain, La Foy | ||
Vaux, Route de Sommerain | ||
Vaux, Grand Route | ||
Cherain, Eglise | ||
Rettigny, Route de Cherain no. 2 | ||
Rettigny, Chemin de l'Eglise | ||
Rettigny, Chemin de Bresy no. 9a | ||
Brisy, Route de Cherain no. 1a | ||
Vaux, Centre | ||
Cherain, Eglise | ||
Baclain, Eglise | ||
Montleban, Route de Baclain no. 43 | ||
Montleban, Route de Baclain no. 80 | ||
Montleban, Route de Langlire | ||
Montleban, Eglise |