Lijn 182 Utrecht Centraal Station - Woerden Hofpoortziekenhuis
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 21 jul 2014 om 14:56 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=182 |vervoerder=Westnederland |regio=Utrecht-West |lijnsoort=Streekbus |periode=29 mei 1983 t/m ... |frequentie_spits=1-2x/uur |frequentie_d...')
Voormalige buslijn 182 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Utrecht-West |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 182 reed van Utrecht via De Meern en Harmelen naar Woerden.
In combinatie met lijn 181 werd ongeveer elk half uur gereden tussen Utrecht en Woerden.
Route
Route buiten Utrecht en Woerden is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
Utrecht, Rhijngaerde | ||
De Meern, Gooise Brug | ||
De Meern, Meernbrug | ||
De Meern, Alpha Omega | ||
De Meern, Heldam | ||
Harmelen, Kastanjelaan | ||
Harmelen, Eikenlaan | ||
Harmelen, Kalverstraat | ||
Harmelen, Huize Gaza | ||
Harmelen, Noordergaard | ||
Harmelen, Spruit en Bosch | ||
Harmelen, Bedrijfsweg | ||
Harmelen, Putkop | ||
Woerden, Gerverscop | ||
Woerden, Houtdijk | ||
Woerden, Ingenieur Enschedeweg | ||
Woerden, Woudenberg | ||
Woerden, Fagellaan | ||
Woerden, Aalberselanen | ||
Woerden, Groen van Prinstererlaan | ||
Woerden, Hertenkamp | ||
Woerden, Station | ||
Woerden, Oostdam | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Esdoornlaan | ||
Woerden, Lindenlaan | ||
Woerden, Hollandbaan | ||
Woerden, Rivierenlaan | ||
Woerden, Bekenlaan | ||
Woerden, Stromenlaan | ||
Woerden, Bekenlaan | ||
Woerden, Rivierenlaan | ||
Woerden, Hollandbaan | ||
Woerden, Lindenlaan | ||
Woerden, Esdoornlaan | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Oostdam | ||
Woerden, Station | ||
Woerden, Linschoterweg | ||
Woerden, Hofpoortziekenhuis |
Geschiedenis
Op 29 mei 1983 vond een reorganisatie plaats van het lijnennet in Midden-Holland. De oude lijn 178 werd opgeheven tussen Bodegraven en Utrecht. Tussen Woerden en Utrecht werd deze vervangen door de nieuwe lijnen 181 en 182 die afhankelijk van elkaar in Woerden een lusroute via Tournoysveld of Molenvliet ging rijden.