Lijn 17 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station
Buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (Belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (Belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van station Zwijndrecht via Heerjansdam naar station Barendrecht. Op de terugweg wordt in Zwijndrecht een lusroute door de wijk Walburg gereden tegengesteld aan de rijrichting van lijn 12. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt in opdracht van Arriva gereden door een taxibedrijf.
Route
Halte | ||
Zwijndrecht, Station NS | ||
Zwijndrecht, Koninginneweg | ||
Zwijndrecht, Wagenveld | ||
Zwijndrecht, Burg. Jansenlaan | ||
Zwijndrecht, Dr. Plesmanstraat | ||
Zwijndrecht, Stationsweg | ||
Zwijndrecht, Raadhuisplein | ||
Zwijndrecht, Burg. de Bruinelaan | ||
Zwijndrecht, 't Veer | ||
Zwijndrecht, Burg. Slobbelaan | ||
Zwijndrecht, Cort van der Lindenstraat | ||
Zwijndrecht, Van Hogendorplaan | ||
Zwijndrecht, Bouquet | ||
Zwijndrecht, Beneluxlaan | ||
Zwijndrecht, Hoofdland | ||
Zwijndrecht, Swanendrift | ||
Zwijndrecht, Albert Schweitzer Ziekenhuis | ||
Zwijndrecht, Bachstraat | ||
Zwijndrecht, Sweelinckplantsoen | ||
Zwijndrecht, Klarinetsingel | ||
Zwijndrecht, Munnikensteeg | ||
Zwijndrecht, Lindeweg | ||
Heerjansdam, Develsluis | ||
Heerjansdam, Dorpsstraat | ||
Heerjansdam, Appelgaard | ||
Heerjansdam, Kromme Nering | ||
Heerjansdam, Sportpark | ||
Barendrecht, Lindehoevelaan | ||
Barendrecht, Station (westzijde) |