Lijn 179 Hoofddorp Station - Amsterdam Station Sloterdijk
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 18 mei 2012 om 18:48 (Halte Sugar City vervalt voor alle lijnen, i.v.m. bouw van station Halfweg-Zwanenburg.)
Buslijn 179 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, TCR |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ, Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 179 rijdt van Hoofddorp station via het Spaarne Ziekenhuis, Halfweg en Zwanenburg naar Amsterdam. Het traject binnen Hoofddorp wordt alleen doordeweeks 1x/uur gereden.
's Avonds en 's weekends wordt, alleen richting Halfweg, één keer per uur via Suikerfabriek naar Halfweg Wilgenlaan gereden.
Ten behoeve van veel scholieren rijdt er sinds 26 februari 2012 doordeweeks richting Hoofddorp één rit een andere route in Hoofddorp.
Diverse ritten op deze lijn worden in opdracht van Connexxion uitgevoerd door TCR.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Hoofddorp Centrum | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, Stationsweg | ||
Hoofddorp, De Meerstede | ||
Hoofddorp, Oranjestraat | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
Hoofddorp, Litulistraat | ||
Hoofddorp, Wilsonstraat | ||
Hoofddorp, Kaj Munkweg | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Overbos | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Halfweg, Vinkebrug | ||
↑ | Zwanenburg, Wilgenlaan | |
Zwanenburg, Seevank | ||
Zwanenburg, Kinheim | ||
Zwanenburg, Nauerna | ||
Zwanenburg, Troelstralaan | ||
Zwanenburg, Piersonstraat | ||
Zwanenburg, De Olm | ||
Zwanenburg, Wilgenlaan | ||
Halfweg, Oranje Nassaustraat | ||
Amsterdam, Arlandaweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk |