Lijn 171 Rotterdam Centraal Station - Gouda Station NS
Voormalige buslijn 171 | |
Vervoerder(s) | Westnederland, ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz O405, Den Oudsten MB200, Van Hool A300 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 171 reed van Rotterdam via Bergschenhoek, Bleiswijk, Kruisweg, Moerkapelle en Zevenhuizen naar Gouda.
In de spitsrichting werd er tweemaal per uur gereden tussen Bleiswijk / Kruisweg en Gouda.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Bergse Dorpsstraat | ||
Bergschenhoek, Emmastraat | ||
Bleiswijk, Lijsterlaan | ||
Bleiswijk, Eendendreef | ||
Bleiswijk, Trompstraat | ||
Kruisweg, Zoetermeerselaan | ||
Moerkapelle, De Wilde Veenen | ||
Moerkapelle, Centrum / Noordeinde | ||
Zevenhuizen, Rozenstraat | ||
Zevenhuizen, Bredeweg / Willem II | ||
Zevenhuizen, Beyerincklaan | ||
Gouda, Goudse Poort | ||
Gouda, Gentseweg | ||
Gouda, Jakob van Necklaan | ||
Gouda, Jan Maayenlaan | ||
Gouda, Bleulandweg | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Station NS |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1995/1996 werd op maandag t/m zaterdag overdag een uurdienst gereden. In de avonduren en op zondag werd niet gereden. In de ochtendspits reden extra ritten tussen Kruisweg en Gouda, de laatste ritten in de middagspits reden niet verder dan Kruisweg.
Op een later moment reed lijn 171 tussen Rotterdam, Bleiswijk en Zoetermeer.