Lijn 171 Rotterdam Centraal Station - Gouda Station NS
Voormalige buslijn 171 | |
Vervoerder(s) | Westnederland, ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz O405, Den Oudsten MB200, Van Hool A300 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 171 reed van Rotterdam via Bergschenhoek, Bleiswijk, Kruisweg, Moerkapelle en Zevenhuizen naar Gouda.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Simonstraat | ||
Rotterdam, Ungerplein | ||
Rotterdam, Schiekade | ||
Rotterdam, Zwartjanstraat | ||
Rotterdam, Soetendaalseweg | ||
Rotterdam, Station Noord | ||
Rotterdam, Philips Willemstraat | ||
Rotterdam, Bergse Dorpsstraat | ||
Rotterdam, Plaswijck | ||
Rotterdam, Molenlaan | ||
Bergschenhoek, 't Vaantje | ||
Bergschenhoek, Emmastraat | ||
Bleiswijk, Lijsterlaan | ||
Bleiswijk, Eendendreef | ||
Bleiswijk, Trompstraat | ||
Kruisweg, Zoetermeerselaan | ||
Moerkapelle, De Wilde Veenen | ||
Moerkapelle, Centrum / Noordeinde | ||
Zevenhuizen, Rozenstraat | ||
Zevenhuizen, Bredeweg / Willem II | ||
Zevenhuizen, Beyerincklaan | ||
Gouda, Goudse Poort | ||
Gouda, Gentseweg | ||
Gouda, Jakob van Necklaan | ||
Gouda, Jan Maayenlaan | ||
Gouda, Bleulandweg | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Station NS |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Westnederland.
De bus reed vrijwel altijd een basisuurdienst op maandag t/m zaterdag overdag, met in de spitsuren extra ritten tussen Gouda en Kruisweg of Bleiswijk. Ook werd aanvankelijk nog 1x per 2 uur gereden in de avonduren en op zondag. De bediening op deze rustige momenten kwam op een later moment te vervallen, iets was in 1990 reeds het geval was.
Op een later moment reed lijn 171 tussen Rotterdam, Bleiswijk en Zoetermeer.