Lijn 170 Epe Centrum - Twello Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 170 | |
Vervoerder(s) | Noot i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Voorganger(s) | 170, 172 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 170 rijdt van Epe via Oene, Nijbroek en Terwolde naar Twello.
Route
Halte | ||
Epe, Centrum | ||
Epe, Diepenweg | ||
Epe, Sportpark | ||
Epe, Hammerstraat | ||
Epe, Apeldoorns Kanaal | ||
Oene, Boshoekerweg | ||
Oene, Kuiperkampsweg | ||
Oene, Dorpsstraat | ||
Nijbroek, Dorpsplein | ||
Terwolde, Molenweg | ||
Terwolde, Twelloseweg | ||
Terwolde, Molen De Ooievaar | ||
Terwolde, Emstermate | ||
Twello, Terwoldseweg | ||
Twello, Lindelaan | ||
Twello, Overmars | ||
Twello, Stationsstraat | ||
Twello, Station |
Geschiedenis
Vanaf 15 december 2013 ging deze lijn ook op zondag 1x/uur rijden, waardoor lijn 172 kon vervallen.
Op 14 december 2014 gingen de ritten op zondag als belbus rijden.