Lijn 170 Deventer Station - Epe Centrum
Voormalige buslijn 170 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 170 reed van Deventer via Terwolde, Nijbroek, Welsum en Oene naar Epe.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Deventer, Station | ||
Terwolde, De Molen | ||
Terwolde, Dr. van de Molen | ||
Nijbroek, Scherpenhof | ||
Terwolde, Centrum | ||
Terwolde, De Tol | ||
Welsum, Welsummerveer | ||
Oene, Dorp (Kerk) | ||
Epe, Centrum |