Lijn 16 Aachen Hauptbahnhof - Würselen Kaninsberg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 dec 2016 om 20:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 16 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van Aachen via Haaren en Verlautenheide naar Würselen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt alleen 2x/uur gereden van Aachen naar Würselen.
- In de middagspits wordt 1x/uur van Aachen Normaluhr naar Würselen en 2x/uur van Würselen Straßenverkehrsamt via Würselen Kaninsberg naar Aachen Hauptbahnhof.
- Op zaterdag rijden enkele ritten vanaf Aachen Bushof een rondje via Würselen en weer terug verspreid over de dag.
- Enkele ritten beginnen en eindigen bij Aachen Elisenbrunnen.
Route
Halte | ||
↓ | Aachen, Normaluhr (Dunantstraße) | |
Aachen, Hauptbahnhof | ||
Aachen, Misereor | ||
Aachen, Alter Posthof | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, Ludwig Forum | ||
Aachen, Talbot | ||
Aachen, Liebigstraße | ||
Aachen, Prager Ring | ||
Haaren, Markt | ||
Haaren, Tonbrennerstraße | ||
Verlautenheide, Endstraße | ||
Verlautenheide, Endstraße (Kirche) | ||
Verlautenheide, Gut Knapp Straße | ||
Würselen, Straßenverkehrsamt | ||
70px | Würselen, Carlo Schmid Straße | |
Würselen, Marshallstraße | ||
Würselen, Mitterrandstraße | ||
70px | Würselen, Marshallstraße | |
Würselen, Ginsterweg | ||
Würselen, Metro | ||
Würselen, De Gasperi Straße | ||
Würselen, Kapellenfeldchen | ||
Würselen, Kaninsberg |
Geschiedenis
Op 12 juni 2016 werden er enkele extra ritten toegevoegd aan de route.