Lijn 16 's-Hertogenbosch Station - Oss Station
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1x per uur |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per uur |
Lijn 16 is een voormalige streekbus van 's-Hertogenbosch naar Oss.
In de dienstregeling 1961/1962 reed lijn 16 1x per 3 uur. Lijn 16 reed op maandag t/m vrijdag vijf ritten per richting, op zaterdag vier ritten per richting en op zondag vijf ritten. De ritten op zondag waren verschoven qua vertrektijden, de dienst begon later en reed in de avond langer door.
Verder werden op maandag t/m zaterdag onder lijn 16 ook vier retourritten gereden van Oss naar Ooijen onder dit lijnnummer. De ritten waren niet gekoppeld aan de ritten 's-Hertogenbosch - Oss en er was ook geen overstap op het station in Oss. Deze ritten reden ruwweg 1x per 5 uur. In een lijnoverzicht van Zuidooster van 3 juni 1973 bestond deze lijn nog steeds, alleen het traject Oss - Ooijen was niet langer opgenomen.
Hoewel deze lijn in 's-Hertogenbosch reed was er volgens het busboekje geen beperking voor lokaal vervoer in de gemeente 's-Hertogenbosch.
In de dienstregeling 1976/1977 was lijn 16 inmiddels flink opgevoerd en reed deze 1x per uur. Samen met lijn 1 reed lijn 16 een halfuursdienst tussen Nuland en 's-Hertogenbosch. Richting Oss had lijn 16 inmiddels het centrum als eindhalte. Richting 's-Hertogenbosch begon lijn 16 nog steeds op het station en reed vanuit daar naar het centrum. De ritten tussen Oss en Ooijen waren inmiddels vervallen.
Op 1 oktober 1978 is deze afgestaan aan BBA in een onderlinge lijnenruil. BBA ging deze lijn als lijn 61 rijden.
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
's-Hertogenbosch Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertoglaan | ||
Hintham, Stadion de Vliert | ||
Hintham, De Drie Linden | ||
Rosmalen, Heymans | ||
Rosmalen, de Gele Hoeve | ||
Rosmalen, Café Coppens | ||
Rosmalen, Gemeentehuis | ||
Rosmalen, Bruggen 2 | ||
Kruisstraat, Kruisstraat 14 | ||
Kruisstraat, Kouwenberg | ||
Kruisstraat, St. Athoniushoeve | ||
Nuland, Heeseind 9 | ||
Nuland, Heeseind 29 | ||
Nuland, Kerk | ||
Nuland, Pr. Bernhardplein | ||
Nuland, Pelgrimschehoeve | ||
Nuland, Loonsestraat 5 | ||
Geffen, Wolfdijksestraat | ||
Geffen, Kaz. Rijkspolitie | ||
Geffen, De Gouden Leeuw | ||
Geffen, Kloosterstraat 34 | ||
Geffen, Bergstraat 3 | ||
Geffen, Bergstraat 37 | ||
Oss, Dr. Schaepmanlaan | ||
Oss, Ziekenhuis | ||
Oss, Paterskerk | ||
Oss, Station | ||
Oss, Burg. v.d. Elzenlaan 14/25 | ||
Oss, Prof. Regoutstraat 79/82 | ||
Oss, Houth. v. Loosbroek | ||
Oss, Koornstraat 54/125 | ||
Oss, Stadion | ||
Oss, Rusheuvelstraat | ||
Ooijen, Café Oyensehut | ||
Ooijen, Café Schutskooi | ||
Ooijen, de Roskam |
Voormalige route 1961-1963
Route is niet volledig
Halte | ||
's-Hertogenbosch Station | ||
Hintham, Maas | ||
Rosmalen, de Gele Hoeve | ||
Kruisstraat, Kouwenberg | ||
Nuland, Bernhardplein | ||
Geffen, Renders | ||
Oss, Station | ||
Ooijen, de Roskam |