Lijn 167 Strijen-Sas Kerkplein - Barendrecht Middeldijk
Voormalige buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 167 reed van Strijen-Sas via Strijen, Cillarshoek, Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Barendrecht.
In de ochtendspits begonnen 4 ritten in Strijen-Sas en reed één rit naar Strijen-Sas. Op overige momenten reed een lijntaxi tussen Strijen en Strijen-Sas. In de avonduren werd maar tot Heinenoord gereden.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment ging lijn 167 weer naar het Zuidplein rijden en werd het traject naar Barendrecht vervangen door lijn 267.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Strijen-Sas, Kerkplein | ||
Strijen, Steenplaats | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Kievitstraat | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Boomgaard | ||
Strijen, Walewegje | ||
Strijen, Waleweg / Keizersdijk | ||
Cillaarshoek, Dorp | ||
Maasdam, 's Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Barendrecht, Middeldijk | ||
Barendrecht, Lindehoevelaan | ||
Barendrecht, Postkantoor | ||
Barendrecht, Evertsenstraat | ||
Barendrecht, J.G. Oemvliet | ||
Barendrecht, Middeldijk |