Lijn 167 Heerhugowaard Station - Hoogwoud Gemeentehuis
Voormalige belbuslijn 167 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, West-Friesland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 28 september 1991 |
Opvolger(s) | 167 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (deels vaste lijndienst) |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 167 reed van Heerhugowaard via Obdam en Opmeer naar Hoogwoud.
Dienstregeling
- Bij de haltes Station, Winkelcentrum en Middenwaard konden reizigers altijd instappen op de vertrektijd.
- In de ochtendspits en één keer rond 12:30 van maandag t/m vrijdag werd een vaste rit vanuit Hoogwoud tot Heerhugowaard Reigersdaal gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Winkelcentrum | ||
Heerhugowaard, Middenwaard/Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal | ||
Obdam, Station | ||
Opmeer, Busstation | ||
Hoogwoud, Adr. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 29 september 1991 werd het belbusprincipe op deze lijn afgeschaft, net zoals praktisch alle ritten. Slechts onder hetzelfde lijnnummer zouden in de spitsrichting twee tot drie ritten blijven rijden tussen Heerhugowaard Reigersdaal en Hoogwoud.