Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
Versie door Ov hoekschewaard (overleg | bijdragen) op 26 jan 2012 om 22:57
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Arriva, TCR |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter City, Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt vanaf halte Debussyring in Oud-Beijerland via Oud-Beijerland, Nieuw-Beijerland en Zuidzijde naar Zuid-Beijerland.
In de avonduren en op zondag is lijn 162 een belbus en rijdt dan maar tot de Sportlaan in Oud-Beijerland. Vanaf Zuid-Beijerland wordt er dan maar tot de 'Zinkweg' gereden.