Lijn 161 Gorinchem Station NS - Gelkenes Schoonhovense Veer
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 11 jul 2012 om 20:41 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=161 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode=1989 |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/2 uur |frequentie_zaterdag=1x/2 uu…')
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1989 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 161 reed van Gorinchem via Arkel, Hoornaar, Noordeloos, Goudriaan en Nieuwpoort naar Gelkenes.
In combinatie met lijn 162 werden enkele ritten over het deeltraject Goudriaan-Gelkenes gereden.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station NS | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Gorinchem, Marinus Spronklaan | ||
Gorinchem, Jagerslaan | ||
Gorinchem, Haarsekade | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Scholen | ||
Arkel, Station NS | ||
Arkel, Bloklandsepaal | ||
Hoogblokland, Bungalowpark | ||
Hoogblokland, N.H. Kerk | ||
Hoogblokland, Vlietstraat | ||
Hoogblokland, Driesprong | ||
Hoornaar, Viersprong | ||
Hoornaar, N.H. Kerk | ||
Hoornaar, Dorp | ||
Noordeloos, Dorp | ||
Noordeloos, Kerkweg | ||
Noordeloos, Tiendweg | ||
Goudriaan, Noord-Zuidzijde | ||
Goudriaan, Oosteinde | ||
Goudriaan, 't Fort | ||
Goudriaan, Garage de Vos | ||
Goudriaan, Gemeentehuis | ||
Goudriaan, Café Het Raadhuis | ||
Goudriaan, Achterland | ||
Nieuwpoort, Vijverhof | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
Gelkenes, Schoonhovense Veer |