Lijn 146 Kampen Station - Heerde Centrum
Voormalige buslijn 146 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio's | Veluwe, Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1995 t/m ... |
Voorganger(s) | 113 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 146 reed van Kampen via Wezep naar Heerde.
Dienstregeling
- In de beide spitsuren werden twee ritten in beide richtingen gereden, aangevuld met één extra rit Kampen - Wezep in de schoolrichting.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, IJsselbrug | ||
Kampen, Van Heutzplein | ||
Kampen, Kalverhekkenweg | ||
Kampen, Meeuwenweg | ||
Kampen, Cellenbroederspoort | ||
Kampen, Bovenhavenstraat | ||
Kampen, H. van Viandenstraat | ||
Kampen, Vermuydenstraat | ||
Kampen, Acacialaan | ||
Kampen, Venedijk | ||
De Zande, Wilsummerveer | ||
De Zande, Koelucht | ||
De Zande, Jan Boerswegje | ||
Wezep, Kamperstraatweg | ||
Wezep, IJsselvliedt | ||
Wezep, Coelenhage | ||
Wezep, Begraafplaats | ||
Wezep, Station | ||
Heerde, Dellerweg | ||
Heerde, Heerderstrand | ||
Heerde, Ringweg | ||
Heerde, Kolthoornseweg | ||
Heerde, Molenkampweg | ||
Heerde, Centrum |
Geschiedenis
Op 28 mei 1995 werden de lijnnummers op de Veluwe enigszins gelijkgetrokken met de regio waarin deze buslijnen reden. De oude lijn 113 kreeg op deze datum het nieuwe lijnnummer 146. De route en dienstregeling bleven ongewijzigd gehandhaafd.