Lijn 146 Amsterdam Station Lelylaan - Woerden Haven
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:32 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 146 | |
Vervoerder(s) | CN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1988 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 146 reed van Amsterdam via Amstelveen, Uithoorn, Mijdrecht, Wilnis, Kockengen en Kamerik naar Woerden.
Overdag reed lijn 146 één keer per uur tot Wilnis. 's Avonds en in het weekend werd afwisselend tussen Woerden en Uithoorn (Woerden Station NS was 's avonds het begin- en eindpunt) en tussen Wilnis en Uithoorn gereden. Op zondag reed de bus eens per 2 uur niet door Kockengen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Station Cornelis Lelylaan | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, 't Huis a/d Poel | ||
Amstelveen, Zagerij | ||
Uithoorn, In het Midden | ||
Uithoorn, Busstation | ||
Uithoorn, Raadhuisstraat | ||
Mijdrecht, Dukaton | ||
Wilnis, Burg. de Voogtlaan | ||
Kockengen, Dreef | ||
Kamerik, Lindenlaan | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerdem, Haven |