Lijn 141 Graide Boulangerie - Dinant Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 141 in België | |
Vervoerder(s) | Pirnay i.o.v. TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Mercedes-Benz Conecto, Mercedes-Benz O405 |
Rijdt sinds | 1999 |
Voorganger(s) | 41 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 141 rijdt van Graide via Bièvre, Gedinne en Vonêche naar Beauraing.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Graide naar Dinant en één rit van Graide naar Beauraing (via het Athénée).
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Beauraing naar Graide en in de middagspits rijden twee ritten (woensdag: één) van Beauraing naar Graide (één via het Athénée) en één rit van Dinant naar Graide (woensdag: twee).
- Tijdens de schoolvakanties rijdt alleen de rit van/naar Dinant en wordt in Graide van/tot het Station gereden.
Route
Halte | ||
Graide, Boulangerie | ||
Graide, Rue du Progrès 108 | ||
Graide, Station | ||
Bievre, Cités du Douiare | ||
Bievre, Rond-Point | ||
Gedinne, Gare SNCB | ||
Gedinne, Terminus | ||
Gedinne, Centre | ||
Gedinne, Lycée | ||
Gedinne, Terminus | ||
Gedinne, Centre | ||
Gedinne, Gribelle | ||
Malvoisin, Meunier | ||
Voneche, Café Sylva | ||
Beauraing, Place Saint-Roch | ||
Beauraing, INDSC | ||
Beauraing, Place Saint-Roch | ||
Beauraing, Athénée | ||
Beauraing, Institut | ||
Beauraing, Place Berry | ||
Beauraing, Route de la Gare | ||
Beauraing, Rond-Point | ||
Beauraing, Quartier des Ardennes | ||
Baronville, Dessus du Village | ||
Baronville, Ma Campagne | ||
Baronville, Route de Wiesme | ||
Feschaux, Ferme Dubois | ||
Feschaux, Ferme Sovet | ||
Feschaux, Route de Houyet | ||
Feschaux, Route de Mahaux | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Carrefour Noël | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Route d'Hulsonniaux | ||
Falmagne, Chaussée de Falmagne | ||
Falmagne, Garage Herman | ||
Falmagne, Route du Village | ||
Falmignoul, Rue de Dinant | ||
Falmignoul, Entrée du Village | ||
Anseremme, Chaussée des Alpinistes | ||
Anseremme, Point de Vue de Freyr | ||
Anseremme, Cité de Chenet | ||
Anseremme, Belle-Vue | ||
Anseremme, Rue de la Montagne/La Tassenière | ||
Anseremme, Eglise | ||
Anseremme, Rue Caussin | ||
Anseremme, Route de Dréhance | ||
Dinant, Route de Neufchâteau | ||
Dinant, Eglise Saint-Paul | ||
Dinant, Passage d'Eau | ||
Dinant, Prison | ||
Dinant, Place Albert Ier | ||
Dinant, Place Saint-Nicolas | ||
Dinant, Collégiale | ||
Dinant, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juli 2018 werd een kleine wijziging doorgevoerd op enkele ritten.