Lijn 13 Ringlijn Montfoort Busstation - Woerden
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | West-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 16 november 1975 t/m 22 mei 1982 |
Voorganger(s) | 6 |
Opvolger(s) | 179 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Zondagavond | reed niet |
Lijn 13 reed van Montfoort een lusroute via Linschoten en Woerden.
Route
Halte | ||
↓ | Montfoort, Busstation | |
Montfoort, Molen de Valk | ||
Montfoort, Groen | ||
Linschoten, Het Eng | ||
Linschoten, Trienali | ||
Linschoten, Laan van Rapijnen | ||
Linschoten, Dorpsstraat | ||
Linschoten, Hoogspanningskabels | ||
Woerden, Viaduct | ||
Woerden, Linschoterweg | ||
Woerden, Hofpoortziekenhuis | ||
70px | Woerden, Linschoterweg | |
↓ | Woerden, Station | |
Woerden, Oostdam | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Narcisstraat | ||
Woerden, Westdam | ||
Woerden, Rubensstraat | ||
Woerden, Nic. Maesstraat | ||
Woerden, Jozef Israëlslaan | ||
Woerden, Goudenregenstraat | ||
Woerden, Hollandbaan | ||
Woerden, Rivierenlaan | ||
Woerden, Bekenlaan | ||
Woerden, Stromenlaan | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Oostdam | ||
↓ | Woerden, Station | |
Woerden, Hofpoortziekenhuis | ||
Woerden, Linschoterweg | ||
Woerden, Viaduct | ||
Linschoten, Hoogspanningskabels | ||
Linschoten, Dorpsstraat | ||
Linschoten, Laan van Rapijnen | ||
Linschoten, Trienali | ||
Linschoten, Het Eng | ||
Montfoort, Groen | ||
Montfoort, Molen de Valk | ||
↓ | Montfoort, Busstation |
Geschiedenis
Op 16 november 1975 kreeg de oude lijn 6 het nieuwe lijnnummer 13.
Vanaf 31 mei 1981 gingen alle ritten altijd rijden tussen Woerden en Montfoort, met uitzondering van de avonduren.
Met de ingebruikname van de ESOfoon werd deze lijn op 23 mei 1982 vernummerd naar 179. Daar dit systeem geen dubbele lijnnummers kan verwerken, moesten veel lijnnummers gewijzigd worden.