Lijn 13 Eindhoven, De Tempel - Strijp
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | OVE |
Regio | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 februari 1975 t/m 16 oktober 1976 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 2x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 13 is een voormalige stadsbus van Eindhoven, speciaal voor het woon-werk verkeer. De route ging vanaf De Tempel, via 't Hool, Jagershoef, Prinsejagt naar de Glaslaan op Stijp.
De bus reed 2 ritten in de ochtend en 2 retour in de middag. Voor deze lijnen gaf het busboekje wel de halten weer.
Voormalige route op 2 februari 1975
Halte | ||
Eindhoven, Turnhoutlaan/Wuustwezelstraat | ||
Eindhoven, Brussellaan/Leuvenlaan | ||
Eindhoven, Leuvenlaan/Malmedyweg | ||
Eindhoven, Antwerpenlaan/Belgiëplein | ||
Eindhoven, Bruggelaan/Middelkerkelaan | ||
Eindhoven, Bisschop Bekkerslaan/Bruggelaan | ||
Eindhoven, Bisschop Bekkerslaan/Vlaanderenlaan | ||
Eindhoven, Roelantlaan/Terschellingstraat | ||
Eindhoven, Roelantlaan/Veluwelaan | ||
Eindhoven, Fakkellaan/Vijfkamplaan | ||
Eindhoven, Fruinlaan/Groen van Pinksterenlaan | ||
Eindhoven, Gerretsonlaan/Bakhuizen van der Brinklaan | ||
Eindhoven, Oude Bosschebaan/Vitruviuseg | ||
Eindhoven, 2de Lieven de Keylaan/Daniël Stalpeartstraat | ||
Eindhoven, 2de Lieven de Keylaan/Daniël Stalpeartstraat | ||
Eindhoven, Vredeoord/Poort Philips Nederland | ||
Eindhoven, Zwaanstraat/Halvemaanstraat | ||
Eindhoven, Kastanjelaan/Acaciastraat | ||
Eindhoven, Kastanjelaan/Berkenstraat | ||
Eindhoven, Glaslaan/Glaspoort |