Lijn 13 Dordrecht Centraal Station - Sliedrecht Stormrand
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht, waar via knooppunthalte Viaduct N3 en het industriegebied gereden wordt. Daarna wordt verder gereden naar Sliedrecht, waar vanaf halte Rembrandtlaan een rondje wordt gereden waarna de bus weer terugkeert naar Dordrecht.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Prof. Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 Oost | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Geulstraat | ||
Sliedrecht, Waerthove | ||
Sliedrecht, Kerk | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Rivierdijk | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Sliedrecht, De Lockhorst | ||
Sliedrecht, Cirkel | ||
Sliedrecht, De Lockhorst |