Lijn 139 Raalte Station - Ommen Balkerweg
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 139 reed van Raalte via Lemelerveld en Lemele naar Ommen.
In de ochtendspits reed één rit in beide richtingen ook van/naar de Larcom in Ommen. Op zondag rijden de ritten niet verder dan de Markt.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, De Merel | ||
Lemelerveld, Café Reimink | ||
Lemele, Kerkstraat | ||
Lemele, Nieuwe Brug | ||
Ommen, Station | ||
Ommen, Markt | ||
Ommen, Balkerweg |