Lijn 137 Hoorn Station - Hoogwoud Gemeentehuis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 4 okt 2009 om 10:04 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=137 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materieel=VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City TÜ |lijnsoort=streekbus |f...)
Buslijn 137 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City TÜ |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 137 rijdt van Hoorn via Wognum, Wadway, Spanbroek en Opmeer naar Hoogwoud,
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Dampten | ||
Hoorn, Berkhouterweg | ||
Wognum, Nieuweweg | ||
Wognum, Verlengde Kerkweg | ||
Wognum, Kerkstraat | ||
Wognum, Westeinderweg | ||
Wadway, Tramweg | ||
Wadway, Wadway | ||
Spanbroek, 't War | ||
Spanbroek, Bibeko | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Spanbroek, Spanbroekerweg | ||
Opmeer, Verzetstraat | ||
Opmeer, Pastoor Meriusstraat | ||
Opmeer, Breestraat | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Opmeer, Akkerwinde | ||
Hoogwoud, Koningspade | ||
Hoogwoud, A. van Beierenstraat | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, Burg. Heijmansstraat | ||
Hoogwoud, C. van Nootstraat | ||
Hoogwoud, A. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, Lastdrager | ||
Hoogwoud, Raadhuisstraat |