Lijn 136 Zwolle Station - Raalte Station
Voormalige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 136 reed van Zwolle via Wijthmen en Heino naar Raalte of Lemelerveld.
Op maandag t/m zaterdag overdag werd 1x per 2 uur naar beide takken gereden, met in de spitsuren extra ritten tussen Zwolle en Heino. In de avonduren en op zondag reden alle ritten naar Raalte.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Station NS | ||
Zwolle, Overweg NS | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Lenthe, De Ganzepan | ||
Heino, Marktplein | ||
Raalte, 't Reelaer | ||
Raalte, Station NS | ||
Heino, Aver Heino | ||
Lemelerveld, Kanaaldijk |