Lijn 135 Hoorn Station - Den Helder Fort Kijkduin
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2009 om 21:55 (Lijn 135 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS hernoemd naar Lijn 135 Hoorn Station NS - Den Helder Fort Kijkduin)
Buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 135 rijdt van Hoorn via Abbekerk, Middenmeer, Slootdorp, Wieringerwerf, Den Oever en de N99 naar Den Helder.
Tussen het station en Fort Kijkduin rijdt altijd (m.u.v. de avonduren) altijd 2x per uur een bus.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Van Dedemstraat / Keern | ||
Abbekerk, Busstation | ||
Middenmeer, Alkmaarseweg | ||
Middenmeer, Breestraat | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Den Oever, Busstation | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
De Kooy, N99 / Airport Den Helder | ||
Den Helder, Sperwerstraat | ||
Den Helder, Station NS | ||
Den Helder, Polderweg | ||
Den Helder, Koningsplein | ||
Den Helder, W. Barentszstraat | ||
Den Helder, Gemini Ziekenhuis | ||
Den Helder, Kerkhoflaan | ||
Den Helder, Badhuisstraat | ||
Den Helder, H.W. Mesdagstraat | ||
Den Helder, Fort Kijkduin |