Lijn 132 Burgh Station - Neeltje Jans Infocentrum
Voormalige buslijn 132 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1982 t/m ... |
Voorganger(s) | 132 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1-2x/uur (10:00 - 16:00) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1-2x/uur (10:00 - 16:00) |
Zondag | 1-2x/uur (10:00 - 16:00) |
Lijn 132 reed van Burg via Burghsluis naar Neeltje Jans.
Dienstregeling
- Tussen april en oktober werd 1x/uur het hele traject gereden, aangevuld met 1x/uur Burghsluis - Neeltje Jans.
- Tussen november en maart werd 1x/uur het hele traject gereden, behalve op maandag en dinsdag.
Route
Halte | ||
Burgh, Station | ||
Burghsluis, Damaanzet | ||
Neeltje Jans, Neeltje Jans |
Geschiedenis
Op 23 mei 1982 werd de route van lijn 132 doorgetrokken naar Burgh Dorp, zodat reizigers meer overstapmogelijkheden op de bussen richting Zierikzee (en Hellevoetsluis). Hierbij werd ook de frequentie verhoogd en ging de lijn het hele jaar door rijden.