Lijn 12 Zoetermeer Busstation - Leidschendam St. Antoniushove
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 19 december 1972 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middagspits) |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/dag (doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur (middag) |
Zondag | reed niet |
Lijn 12 reed van Zoetermeer via Wilsveen en Leidschendam naar Voorburg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zoetermeer, Busstation | ||
Wilsveen, Wilsveen | ||
Stompwijk, Blessepaard | ||
Leidschendam, Dorp | ||
Leidschendam, St. Antoniushove |
Geschiedenis
In december 1972 werd het nieuwe St. Antoniushove geopend in Leidschendam, de route van lijn 12 werd daarop met ingang van 19 december 1972 aangepast. Het lokale trajectdeel naar de Fokkerstraat en het traject Voorburg - Leidschendam werden beide opgeheven. Op het overgebleven traject werd de dienstregeling enigszins verbeterd tot een uur- à 2-uursdienst.
vanaf 3 juni 1973 gingen ook zaterdag enkele ritten rijden tussen 13:30 en 17:30.