Lijn 12 Domburg Gemeentehuis - Kamperland Haven
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | rond 1980 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 12 reed van Domburg via Aagtekerke, Grijpskerke, Middelburg, Veere en Vrouwenpolder naar Kamperland.
Dienstregeling
- In de daluren, de avonduren en op zondag de gehele dag werd van/tot Aagtekerke gereden.
- Tijdens de zomerperiode werd van maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur gereden tussen Middelburg en Vrouwenpolder.
Route
Halte | ||
Domburg, Gemeentehuis | ||
Aagtekerke, Rabobank | ||
Grijpskerke, Grijpskerke | ||
Buttinge, Buttinge | ||
Middelburg, Walcherseweg | ||
Middelburg, Swerfrust | ||
Middelburg, Koestraat | ||
Middelburg, Turfkaai | ||
Middelburg, Station/Loskade | ||
Middelburg, Nassaulaan/Veerseweg | ||
Veere, Kade | ||
Vrouwenpolder, Dorp | ||
Vrouwenpolder, Resto | ||
Kamperland, Haven |