Lijn 124 Amsterdam Centraal Station - Purmerend Tramplein
Voormalige buslijn 124 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland (2012-2019) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Scania Omnilink, Mercedes Sprinter |
Periode | 10 december 2011 t/m 8 december 2012 |
Voorganger(s) | 93 |
Opvolger(s) | 122, 124 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 124 reed vanaf Amsterdam via Landsmeer, Den Ilp en Purmerland naar Purmerend.
Uitgezonderd de spitsuren werd tussen Landsmeer en Purmerend maar 1x/uur gereden. Op zondag werd maar 1x/uur gereden en alleen tussen Landsmeer en Purmerend.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Landsmeer, Zuideinde 90 | ||
Landsmeer, Luyendijk | ||
Landsmeer, Van Beekstraat | ||
Landsmeer, Raadhuisstraat | ||
Landsmeer, Roerdompstraat | ||
Landsmeer, Goudpluvier | ||
Landsmeer, Fuut | ||
Landsmeer, Zwanebloemweg | ||
Landsmeer, Dotterbloemstraat | ||
Landsmeer, Noordeinde 122 | ||
Landsmeer, Varenstraat | ||
Landsmeer, Vogelwikkestraat | ||
Landsmeer, Noordeinde Nr. 106 | ||
Landsmeer, Noordeinde Nr. 78 | ||
Landsmeer, Noordeinde Nr. 40 | ||
Landsmeer, Vermaning | ||
Den Ilp, Nr. 38 | ||
Den Ilp, Nr. 68 | ||
Den Ilp, Nr. 93 | ||
Den Ilp, Nr. 107 | ||
Den Ilp, Nr. 122 | ||
Den Ilp, Nr. 141 | ||
Den Ilp, Molenzijl | ||
Den Ilp, Nr. 180 | ||
Den Ilp, Nr. 186 | ||
Purmerland, Oostzanerrijweg | ||
Purmerland, Ilperrijweg Nr. 93 | ||
Purmerland, Ilperrijweg Nr. 81 | ||
Purmerland, Purmerlanderkerk | ||
Purmerland, Melkweg Nr. 26 | ||
Purmerland, Melkweg Nr. 21 | ||
Purmerend, Woestijnstraat | ||
Purmerend, Canberrastraat | ||
Purmerend, Aziëlaan | ||
Purmerend, Linneauslaan | ||
Purmerend, Veenweidestraat | ||
Purmerend, Waterlandlaan | ||
Purmerend, Stadhuis | ||
Purmerend, Liduinatuin | ||
Purmerend, Gedempte Singelgracht | ||
Purmerend, Gedempte Where | ||
Purmerend, Tramplein |